מעבר לאתר המותאם

לראות ולבכות • היתום הטרי מנחם את משפחת גרבר עם סיפורי הוד על הנפטר ז"ל

יוסי אשר 5 Comment on לראות ולבכות • היתום הטרי מנחם את משפחת גרבר עם סיפורי הוד על הנפטר ז"ל

הילד מרדכי נוישטט שהתייתם מאביו רק לפני חודש וחצי הגיע אמש לנחם את משפחת גרבר היושבים שבעה באלעד.

בניחום הוא סיפר 2 סיפורים אותם סיפר לו המנוח מוטי גרבר ז"ל שנרמס בלוויית הגר"ש וואזנר זצ"ל בעת שניחם אותם כשישבו שבעה לפני מספר שבועות.

גרבר שהתייתם מהוריו בגיל צעיר סיפר לילדי משפחת נוישטט כי יום אחד כשישן בבית אחותו חלם שאביו בא לבקרו והם הלכו יחד לכיוון ישיבת יח"ל. באמצע אבא שלו שאל אותו אם קשה לו ואם הוא מבין את הלימוד. כשסיפר את דבר החלום לגר"ש וואזנר אמר לו האחרון כי "זה סימן שאבא שלך שומר עליך ודואג לך בכל מה שתצטרך'. כל מה שאתה צריך תבקש מאבא שלך והוא יעזור לך'.

הסיפור השני אירע לאחר נישואיו בעת שהמתין כמה שנים לילדים. יום אחד הוא ראה את אמו בחלום כשהיא שמחה, לשאלתו על מה השמחה ענתה כי בשנה הבאה יהיו לך ילדים. וכן היה.

לקינוח סיפר הילד המתוק, שגרבר אמר להם שכל דבר שאתם צריכים תבקשו מה' כי הוא יותר קרוב אליכם. "ואני ניסיתי את זה כמה פעמים וזה עובד" אמר הילד במתיקות.

עוד אמר להם מוטי ז"ל כי הוא לשירותם בכל דבר שיצטרכו. "כשיצא מהית הוא שם לב שהדלת קצת רוחקת, אז הוא ירד בזריזות לרכב, הביא שמן וסידר את הבעיה".5 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 5

    מרגש, מי כעמך ישראל, אי"ה יזכה עוד להאיר את עם ישראל. ושנזכה לגאולה בנחת.
    תנוחמו מן השמיים ולא תוסיפו לדאבה עוד.

  2. 3

    מרגש
    דמעות של טוהר יהודי