מעבר לאתר המותאם

פייגלין: התוצאות מוכיחות – הבלון של הבית היהודי התפוצץ

שמואל וייס No Comments on פייגלין: התוצאות מוכיחות – הבלון של הבית היהודי התפוצץ

ח"כ (עדיין) משה פייגלין, טוען כי תוצאות הבחירות האחרונות לכנסת, בהם התחזק נתניהו משמעותית על חשבון בנט, מוכיחות כי דרכו של הבית היהודי שגויה.

הח"כ שנפלט מהליכוד, ועמל בימים אלו על הקמת תנועה חדשה, טוען כי הדרך היחידה להוביל את הימין הדתי לעמדת הנהגה עוברת בשינוי הקונספציה בציבור הדתי לאומי.

בסטטוס שפרסם ברשת החברתית כתב פייגלין: "בשעת האמת, כלומר שעת סכנה לאבדן שלטון, התברר שהמפד"ל החדשה אינה שונה מהותית מזו הישנה. הבית היהודי מעולם לא תפס עצמו כאלטרנטיבה מנהיגותית וכך מוצא עצמו שוב הציבור הסרוג, כמחסן קולות החירום של הליכוד ותו לא. עם קולות הסרוגים – הן בליכוד והן אלו שהצביעו בכל זאת לבית היהודי – יוכל עכשיו נתניהו ליישם כל מדיניות שירצה, על פי הלחצים המזדמנים, וכולנו יודעים מה הולך להיות הכיוון שלהם".

בראיון לערוץ 7 הוסיף פייגלין: "הבלון המשמעותי ביותר שהתפוצץ בבחירות הוא הבלון של הבית היהודי, כל עוד הציבור האמוני יחשוב במושגים של השפעה ולא במושגים של הנהגה הוא ישאר שבוי בידי הליכוד".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>