מעבר לאתר המותאם

מאות חרדים צפויים להשתתף בעצרת הימין

ארי וידר 1 Comment on מאות חרדים צפויים להשתתף בעצרת הימין

מאות חרדים צפויים להשתתף הערב (ראשון) בעצרת של מפלגות הימין בכיכר רבין בתל אביב ואשר בו צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו לשאת דברים. בין הנואמים בעצרת אף יו"ר מפלגת יחד אלי ישי. מאיר פרוש היה צפוי, כך נטען, להשתתף בעצרת אך בסוף נסוג בו.

מריכוזים חרדים ברחבי הארץ ייצאו הסעות מאורגנות ללא תשלום, וזאת בסיוע המטה החרדי בליכוד. יו"ר המטה החרדי בליכוד יעקב וידר אמר לאתר 'קול חי' "חשוב שיהיה ציבור חרדי בעצרת, ואני יודע שיש היענות יפה מאד".

ההסעות ייצאו מבני ברק, ירושלים, אלעד מודיעין עילית וצפת. המטה החרדי בליכוד אף דאג לאוטובוסים נפרדים לגברים ולנשים.

"קיבלנו טלפון מלשכת ראש הממשלה וחשוב להם שהעצרת תצליח" אומר יעקב וידר "אני מצר על כך שמאיר פרוש, שאני מאד מעריך, החליט לסגת מהתוכנית להשתתף אבל אני מקווה שיהיה הרבה ציבור חרדי".

וידר מספר כי רבים חוששים להגיע לעצרת כדי שלא יצולמו בה.

  • האם אתה מאמין שהחרדים ימליצו על נתניהו כראש ממשלה?

"בנוגע לאריה דרעי אני מאד מסופק. הוא איש שמאל שרק לאחרונה הצהיר על עצמו ככזה ואמר שיתמוך בויתורים מדיניים. גם הרבנית עדינה בר שלום מש"ס תומכת במוצהר בשמאל. אני לא מתרגש מזה שהצהיר שימליץ על נתניהו. הוא הרי גם הצהיר שהוא פורש מש"ס".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    מיהו חרדי (לא מי שלפחות נשמע לגדולי ישראל ) אולי יעקב וידר או אולי גב' רוט וכד'