מאות תושבי שדרות מילאו טפסי תלונה נגד חמאס למועצת זכויות האדם של האו"ם

  דוד קורצווייל No Comments on מאות תושבי שדרות מילאו טפסי תלונה נגד חמאס למועצת זכויות האדם של האו"ם
  22:34
  30.05.24
  נתי קאליש No Comments on מזל טוב: איש אמונו של ראש הישיבה התארס

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אתמול הגיעו פעילי ונציגי תנועת "אם תרצו" אל השוק בעיר שדרות על מנת להחתים תושבים על טפסי תלונה על פשעי מלחמה של חמאס והמממנת הראשית שלה קטאר, טפסים שיישלחו למועצת זכויות האדם של האו"ם בז'נבה.

  בנוסף, תשלח תנועת "אם תרצו" עצומה בינלאומית הקוראת למזכ"ל האו"ם בן קי מון להעמיד לדין את ראשי חמאס, עצומה עלייה חתמו כבר 13 אלף אנשים מעשרות מדינות שונות בעולם.

  המהלך הזה מגיע כתגובה להקמתה של ועדת שאבס, ועדה לבדיקת פשעי מלחמה של שצה"ל ביצע כביכול במסגרת מבצע "צוק איתן" זאת לאחר שועדת גולדסטון הוקמה אחרי מבצע "עמוד ענן" וקבעה כי מדינת ישראל וצה"ל עברו על הדין הבינלאומי.

  מאות תושבי שדרות שהגיעו לשוק חתמו על טפסי תלונה נגד פשעי מלחמה שביצעו נגדם ארגון הטרור חמאס, בין היתר חתמו על הטופס אזרחים שביתם נפגע ישירות מקאסם, הורים שילדיהם נפגעי חרדה, אזרחים שנפגעו פיזית ונפשית או שרכושם נפגע בעקבות ירי הקסאמים.

  תושב שדרות, נשוי ואב ל-11 ילדים סיפר לאחר שמילא את הטופס:"ב-2006 ישבנו בסלון ובאמצע הבית נפל קאסם ונפגעתי בלב, בכתף וברגליים. מילאתי טופס נגד חמאס על מה שקרה לנו. שהאו"ם יבואו לראות איך אנחנו חיים פה בשדרות במקום להיות בניו יורק."

  מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מתן פלג ציין "אתמול הודיעו שמוקמת ועדה בינלאומית של האו"ם לבדוק את פשעי המלחמה של ישראל אך פשעי המלחמה האמיתיים הם של חמאס נגד אזרחי מדינת ישראל ואותם צריך להעמיד לדין בינלאומי ולא את חיילי צה"ל שפועלים ביתר שאת על מנת לא לפגוע באוכלוסייה אזרחית ואף ביטלו לא פעם פעולות מבצעיות על מנת שלא לפגוע בלא מעורבים. אנחנו הגענו להחתים את תושבי הדרום על מנת שראשי החמאס והמממנים שלהם יעמדו לדין".



  0 תגובות