מעבר לאתר המותאם

פרס בשדרות: " יש כאן להבות של אש וחום של הסתה"

דוד קורצווייל No Comments on פרס בשדרות: " יש כאן להבות של אש וחום של הסתה"
16:25
23.01.20
איתי גדסי No Comments on מערכת היחסים בין רוסיה לישראל בשיא; האנדרטה לגיבורי לנינגראד

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש העיר שדרות לוועדת הפנים: "בספטמבר לא יהיה היכן לשים 300 תינוקות, כי מעונות היום לא ממוגנים". את הדברים החמורים אומר ראש העיר, אלון דוידי לוועדת הפנים בראשות ח"כ מירי רגב (הליכוד-ביתנו), המסיירת בשעה זו בעיר כדי ללמוד את מידת הפגיעה וכיצד ניתן לסייע. דוידי הוסיף כי העירייה לא ממוגנת וכי אם תיפגע- ייפגע תפעול העיר.

בסיור משתתפים, נוסף על היו"ר ח"כ רגב, חברי הכנסת תמר זנדברג (מרצ), דוד צור (התנועה), משה פייגלין (הליכוד-ביתנו) ואלי ישי (ש"ס). עוד משתתפים נציגים בכירים של משרדי הפנים, הגנת הסביבה וביטחון הפנים.

היום ביקר בשדרות גם נשיא המדינה שמעון פרס שעודד את התושבים. . הנשיא נפגש עם תלמידי כיתות א' בבית הספר "אמית", השתתף בפעילות קייטנת קיץ ושוחח עם התלמידים, אשר סיפרו לנשיא על שגרת החיים בחופש הגדול לקול אזעקות "צבע אדום". נשיא המדינה חיזק את הילדים בכיתה, ואמר: "אני יודע שלא קל לחיות בצל הטילים, אך אתם ילדים חזקים ואמיצים. עם ישראל אוהב אתכם ואם פוגעים בכם אנחנו נגן עליכם וצה"ל ישמור עליכם, תמשיכו בשגרת חייכם ואל תתייאשו- אתם גיבורים".

admin-ajax

GPODSC_12100 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>