מעבר לאתר המותאם

במה 13 • כשפולק הודה על כישלון חריש וקיבל נשיקה לעיני המצלמה

יצחק לוין 2 Comment on במה 13 • כשפולק הודה על כישלון חריש וקיבל נשיקה לעיני המצלמה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במה אקטואלית

 

בוקר טוב. קמתם עייפים? ככה זה שישנים שעה פחות בגלל שעון הקיץ שהקדים את בואו בשבועיים.

בלי הקדמות מיותרות אנו צוללים למהדורה מרתקת ומגרה.

המלצת שתיה: ליקר שוקולד של טורינו. אין להשיגו כרגע באר, אבל בתוך פח ירוק בשדה התעופה של בודפשט תמצאו מניין בקבוקים. הסברים בהמשך.

 

מרבים בשמחה

בהתחשב בכך שאנחנו בשלהי חודש אדר (שהיה כפול השנה) וזהו השבוע האחרון של הפינה הבאנו תיעוד נדיר של רגע היסטורי שהתרחש השבוע. יהושע פולק התנצל.

רקע: יהושע פולק, פליט 'שלומי אמונים' מוכן לפתוח מדי פעם את הפה. השבוע הוא התארח בתוכנית הקבינט בהנחיית משה גלסנר (תיעוד בהמשך) לצד משה לייבוביץ. לאחר הקלטת התוכנית הוא הודה ללייבוביץ שצדק בתחזיתו על התנפצות חלום חריש שנעשתה בזכות עבודה חובבנית וגולמנית של הצמד מרדכי קרליץ ומאיר פרוש.

בתמורה לוידוי הוא קיבל נשיקה חמה במצח.

קבינט

ישיבת הקבינט לדיור: גלסנר, ועקנין, ליבוביץ, כרמל, פולק ורייסנר

מהנעשה בביצה

מאוחדת על הגל
משרד הפרסום גל אורן זכה השבוע שוב בתקציב קופת חולים מאוחדת. מולו התמודדו במכרז גם משרדי הפרסום מימד, בראשית ותוצאות אפקטיביות.

קונצרט מיאו
בתחילת השבוע נערך ערב הצדעה למתנדבי מד"א בהיכל התרבות בתל אביב. על הצד המוסיקלי הופקד יעקב שוואקי והערב היה בהפרדה מלאה ללא חשש וסרך. באמצע האירוע נשמעו זעקות אימה מתוך איזור הנשים והפרמדיקים הדגולים מיהרו להגיש עזרה, אלא שהסיבה לשאגות הקרב היה חתול קטן ואומלל לרץ לו בין הכסאות.

 

ליצמן דרעי בין מד''א

דרעי מד''א

 

שוואקי מד''א

 

מאבק הדפוס
דפוס גרפופרינט של הארץ איבד את ההדפסה הגדולה של ישראל היום לאחר שהאחרונים רכשו את דפוס מעריב. השבוע חזרו עיתוני קו עיתונות להיות מודפסים בגרפופרינט לאחר שהודפסו בדפוס ידיעות ולפני בדפוס מעריב.

בקו יורד
לפני שלושה חודשים הכריזו ברשת קו עיתונות על פתיחת עיתון נוסף בחיפה. השבוע אנו יכולים לספר כי הוא כבר נסגר מסיבות שונות. הוא מצטרף לעיתון השבוע בחדרה שגם שבק חיים לא מכבר.

בקו עולה
קו עיתונות שלישי ואחרון לשבוע זה. בתוך תקופה קצרה יהפכו עיתוני יום רביעי של קו עיתונות למקומונים בלבד. על פי התוכנית שנחשפת כאן לראשונה יבוטל מגזין שביעי והתוכן המגזיני והפוליטי של הרשת יצורף לעיתון חדש שיחולק חינם בימי שישי במרכזי קניות ובמקומות הומים במגזר החרדי.

אבי אבות הקבוצות
"קבוצת העיתונאים רוטרניק" חגגה השבוע 3 שנים. הנה חלקים נכבדים מדבר העורך אליהו אליוביץ: הסיפור התחיל לפני כ-3 שנים, ב-21 למרץ 2011 כאשר בתוכנת הוואטסאפ (אז בתחילת דרכה) נפתחה קבוצה חדשה בשם ׳קבוצת העיתונאים רוטרניק׳. בזמנו, זקני הוואטסאפ וודאי זוכרים, ניתן היה לצרף לכל קבוצה חמשה חברים בלבד, קבוצת העיתונאים רוטרניק החדשה נפתחה אז כאשר באמתחתה 2 קבוצות עם עשרה חברים.

3 שנים אח"כ, תוכנת הוואטסאפ התקדמה והתפתחה בכל קנה מידה אפשרי, כאשר כיום מאפשרת התוכנה קבוצות רחבות בהרבה בעלי 50 חברים בכל קבוצה. קבוצת העיתונאים רוטרניק אף היא לא נשארה מאחור ועומדת כיום על 34 קבוצות עם קרוב ל-1000 חברים.

ההתפתחות המרשימה ביותר נרשמה בשנה האחרונה כאשר הקבוצה התחזקה באופן משמעותי. צורפו כמעט כל הכתבים בכל האזורים החדשותיים ברחבי הארץ. בצפון לדוגמא, מרוב עומס חולק תא כתבי צפון ל-2 קבוצות צפון וחוף, הבקשות להצטרפות נערמות בזה אחר זה, ולדרישת החברים נפתחה קבוצה נוספת לצפון שגם היא התמלאה.

נקודה נוספת לציון. הקבוצה המשיכה להשתדרג במיוחד כאשר היא לא רק מספקת מידע כתוב אלא הצטיינה גם במתן מידע של תמונות ווידאו, אנשי קשר לראיונות ובקשות שונות של החברים שנענות בקבוצה. כמו״כ חברים רבים המבקשים פרטי אנשי קשר נעזרים בכך ע״י חברים בקבוצות השונות.

מן הגורן ומן היקב
אחרי שהסיר את הספודיק מראשו החליט העיתונאי אהרן גרנות להמשיך באקססוריז קל. הנה התוצאות.

אהרן גרנות

 

נסיעה לרבנו
עיתונאים לא מעטים הצטרפו השבוע לנסיעה מיוחדת לקברי צדיקים בכלל ולאומן בפרט לרגל פתיחת קו תעופה חדש בציר ישראל – אוקראינה.

ד"ש מהדנובה
השבוע התקיים בבודפשט כנס מרכז רבני אירופה. תיעדנו עבורכם בקצרה.

הנה הסיפורים הקטנים בכמה מילים: וועידת מרכז רבני אירופה אירחה למעלה ממאתיים רבנים שבוא לדון בעניני השעה / האירוח היה במלון אינטרקונטיננטל שעל הדנובה / האוכל הובא ממסעדת כרמל הכשרה למהדרין / יום אחד איחרו העיתונאים לארוחה ודובר הוועידה אליעזר שולמן הזעיק עבורם סיבוב נוסף של קבבים / חברת ליקר טורינו חילקה בקבוק ליקר לכל אורח, אבל העיתונאים שבאו עם תיקי יד בלבד נאלצו להשאיר את הבקבקובים בפח הירוק שבשדה התעופה בהונגריה, כמה חבל / יצאו מהכלל: איתי גדסי ואבי מימרן שבאו עם מזוודה / שאלו אתם את אבא טורצקי על התרגיל הדיפלומטי שערך עד לחתימת אמנה משותפת בערב ההצדעה / ושיא הערב: הרבי מקאליב תוקף בקול רם את סגן השר אלי בן דהאן.

ולסרטונים:

סגן שר הדתות אלי בן דהאן מכבד את זכר קדושי השואה על ידי לעיסת מסטיק בעת אמירת א-ל מלא רחמים.

 

העיתונאי צבי יעקובזון אומר קדיש בהתרגשות ליד מיצג הנעליים.

 

הרבי מקאליב מלהיב את הקהל מאמירת שמע ישראל

 

ילדי ת"ת אור מנחם שרו יחד עם הרבי מקאליב את השיר סול א קוקוש

בן דהאן גלויברמן לאו יצחק יוסף

יענקלה גלויברמן לא פספס שום פלש

יוסף אלקובי יום ליום

הרב יוסף סופר איש יום ליום מכין את הכתבה

בירה פורינטים

15 אלף פורינט על השלחן

נחשוני שולמן מימרן גדסי קליין

עיתונאים ללא גבולות ברגע של מסירות נפש

מנדלבוים צלניקר שליבוביץ

"את השליבוביץ הזה תוכל להשיג רק בבודפסט, יש לו 47% אלכהול"

גדסי

וואהו, איזה פורש. כמה פורינט זה?

מלון

חדר באינטר קונטיננטל

דוד לאו

הרב דוד לאו בתפילת שחרית

IMG-20140325-WA018

הרבנים בתפילה

יצחק יוסף

הראשל"צ הגר"י יוסף בתפילה

98

רגעי הוד

96

הילדים שרו עם הרבי סול א קוקוש

אברימי רוט

א-ל מלא רחמים כמו שרק אברימי רוט יודע

80

מצעד הרבנים לאורך הדנובה

20140324_174200

האדמיה למדע

יעקובזון

ליבא בעי. יתגדל ויתקדש על גדות הדנובה

קרי ממה בודפסט

קרי ממה. החלבי הכשר של בודפשט

 

האשמה: קשר עם חב"ד
לא די לו בישיעהו ויין שנתפס כאחד שעשה שירות אזרחי (ה"י) אלא שהוא הוסיף חטא על פשע ונצפה השבוע מתארח במוסד חב"די אי שם בבמלכת ברית המועצות לשעבר.

וכך תקפו אותו אלמונים: "שעיה ווין נסע לאסוף כסף אצל קהילות חב"ד ברוסיה ולנסות לתפוס קשרים עם קהילות חב"ד ברוסיה. בל נשכח, אנשי נוער הזנבות עוסקים ימים ולילות לרדוף את גדולי ישראל, ראשי הישיבות והכוללים, כל ביקור של רב מחב"ד אצל אחד מעסקני היהדות החרדית הם פותחים במתקפה צבועה וחלולה כנגד"… וכו' וכו'

הצבוע שעיה ווין הבוקר עם רב מחבד ברוסיה (2)

הצבוע שעיה ווין הבוקר עם רב מחבד ברוסיה (1)

מפה ומשם

דנדש ראשון אווירה צילום שרון בוקוב (1)

הסניף החדש של רשת דדש בראשון לציון

בן האדמו''ר מתולדות אברהם יצחק בחב''ד רוסיה

בן האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק בחב"ד רוסיה

DSC_8362

קבר הטרי של האדמו"ר מביטשקוב

קרעטישנף פרימשלאן

האדמו"ר מפרימישלאן כורה את הקבר

קרעטישנף פרימשלאן

האדמו"ר מקרעטשינף כורה את הקבר

תמונה

ישראל גליס פשפש ומצא

שלמה כהן

הזמר שלמה כהן קפץ למוצ"ש חי

 דוד חכם יורד על מג'לובה
עד כאן במתינו
שבת שלום וחודש טוב


2 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות