הרב עדס על השוטרים ממירון: "חזירים שברחו מגן חיות"

  הרב משה בן לולו 5 Comment on הרב עדס על השוטרים ממירון: "חזירים שברחו מגן חיות"

  המקובל הצדיק רבי יעקב עדס תוקף בחריפות את השוטרים האלימים ממירון בתוכנית 'הפוך על הפוך' בהגשת הרב משה בן לולו. כמו כן תקף הרב את קיום 'המצעד' המתועב בירושלים ואת המשתתפים בו וקיים קבלת עול מלכות שמים המונית

  צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  "חזירים שהתחפשו לשוטרים". כך התבטא היום בחריפות הגאון הצדיק רבי יעקב עדס על השוטרים האלימים ממירון.

  בתיעודים הבלעדיים שפורסמו ב'קול חי', נראו עשרות מקרי אלימות בלתי נתפסים של שוטרים כנגד חרדים במירון ביום ל"ג בעומר תשפ"ד. העדויות הקשות שהגיעו למערכת לא הותירו צל של ספק כי הייתה יד מכוונת לאירועים המזעזעים.

  היום בתוכניתו של הרב משה בן לולו עלה לשידור המקובל הגאון רבי יעקב עדס שליט"א וזעק על חילול ה' הגדול בירושלים בה מתקיים המצעד המתועב.

  בתוך דבריו התייחס הרב לאירועים הקשים במירון ותקף: "כנראה שהייתה פריצה לגן החיות התנכ"י וברחו כמה עשרות חזירים וחזירות והם התחפשו לשוטרים ושוטרות והלכו לנהל שם את האירוע. צריך להחזיר אותם לדיר".

  גם על המצעד המתועב אמר המקובל: "גם כאן כנראה ברחו מהספארי כמה קופים וקופות שהתחפשו לאנשים והם באים כאן למצעד הזה. אולי זה בכלל לא אנשים".

  המקובל הצדיק קיים בבכיות קבלת עול מלכות שמים יחד עם עשרות אלפי מאזינים כמחאה גדולה וכתפילה לאור הצרות הפוקדות את עם ישראל במלחמה, ההרוגים הרבים והחטופים שיחזרו במהרה. הרב התפלל שנזכה לחזור בתשובה שלמה יחד עם עוד "מיליוני החטופים בחינוך החילוני ובצבא".  5 תגובות

  מיין תגובות
  1. 5

   רק בישראל נאצנצים מקבלים צל"ש. אוי ואבוי למי שישנא ויציק ליהודי. כל כינוי הגנאי יחולו על ראשו.

   1. אשרינו שזכינו לצדיק אמת שלא חת מפני איש ומקיים את מצוות
    "לא תגורו מפני איש"