בן צור: "לא רואה סיבה לפטור מגיוס את מי שלא לומד"

  אבי מימרן No Comments on בן צור: "לא רואה סיבה לפטור מגיוס את מי שלא לומד"

  "מי שמדבר מתוך הקבינט הוא לא אחראי. אני סומך בוודאות על דרעי": שר העבודה יואב בן צור הערב ב'מהדורה המרכזית' על סערת תקציבי החינוך החרדי: "אנחנו קרובים מאוד להגיע להסכמות". על חוק הגיוס: "יש כיוון ודרך להגיע למתווה מוסדר. אני יכול להבטיח שלעולם לא יגוייס בחור ישיבה שתורתו אומנותו"

  השר יואב בן צור צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו לראיון המלא>>>

  שר העבודה יואב בן צור שוחח הערב עם אבי מימרן ב'מהדורה המרכזית' ותקף את גנץ ואיזנקוט: "מי שמדבר מתוך הקבינט הוא לא אחראי, האויב מאזין לכל מילה". לדבריו: "אני סומך בוודאות על דרעי, הוא יושב בקבינט ומודע להכל. רק הוא יכול להוביל את הקבינט לקבלת החלטות נכונות. חברי הקבינט שעוסקים בפוליטיקה – זה לא הזמן".

  על סערת התקציב: "ילדי החינוך העצמאי והמעיין התורני מתוקצבים כמו כל ילדי ישראל. בתי הספר שלא מלמדים ליבה הוצאו מהארגונים הללו. אנחנו קרובים מאוד להגיע להסכמות".

  לגבי חוק הגיוס: "הממשלה רוצה להתקדם על בסיס החוק שהביאה הממשלה הקודמת, מה הכוונה 'הנתונים השתנו?'. יש כיוון ודרך להגיע למתווה מוסדר. אני יכול להבטיח שלעולם לא יגוייס בחור ישיבה שתורתו אומנותו, מי שלא לומד ועושה את תורתו קרדום לחפור בה – אני לא רואה סיבה לפטור אותו מגיוס ימצאו פתרונות לשירות עבורם"  0 תגובות