"מעורר חלחלה": מחאה בשם הצדיקים על 'המצעד' בירושלים

  הרב משה בן לולו 3 Comment on "מעורר חלחלה": מחאה בשם הצדיקים על 'המצעד' בירושלים

  "אם רון חולדאי שאוכל כלבים ביטל את המצעד, בירושלים לא יכולים לבטל?!" בתוכנית 'הפוך על הפוך', הרב משה בן לולו מקיים חובת מחאה על חילול קדושת ירושלים בחוצות העיר. אין ספק כי מצעדים אלו מורידים טומאה לעולם וקיומם בעיר הקודש והמקדש מעורר חלחלה בכל יהודי אשר רוח אלוקים מפעמת בו. נזכיר כי המצעד מציף זעם ותסיסה בכל פעם מחדש בקרב כל ציבור שומרי התורה והמסורת. ארגונים מסוימים אף איימו כי באם יתקיים הצעד כמתוכנן, יחריפו את פעילותם כנגד האירוע במקום

  חומות ירושלים
  צילום: פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ביום חמישי הקרוב צפוי להתקיים בעיר הקודש ירושלים מצעד אשר רוח חכמים, התורה והיהדות אינה נוחה ממנו, בלשון המעטה. אמנם ההכרעה ל גדולי ישראל שלא להיאבק בחוצות העיר כנגד אותן תופעות, זאת מלקחי העבר, אולם על פי הוראת צדיקים יש למחות על קיומו.

  בעקבות זאת, הרב משה בן לולו בתוכניתו מידי צהריים ב'קול חי' תקף את קיום המצעד המתועב ואי ביטולו על ידי חברי העירייה: "אם רון חולדאי שאוכל כלבים ביטל את המצעד, בירושלים לא יכולים לבטל?!"

  נזכיר כי המצעד מציף זעם ותסיסה בכל פעם מחדש בקרב כל ציבור שומרי התורה והמסורת. ארגונים מסוימים אף איימו כי באם יתקיים הצעד כמתוכנן, יחריפו את פעילותם כנגד האירוע במקום. מדובר בעיקר בארגונים כמו להב"ה וכדו' מהציבור הדתי לאומי שבהוראת רבותיהם יוצאים למחאה נגד מצעדים.

  "זה מדינה של טמטומציה. חלם זו מחמאה בשבילם". תוקף הרב בן לולו. "האנשים האלה הם חולי גאווה ואגו. לא אכפת להם מהחטופים ,הפצועים והנהרגים במלחמה. אנחנו מוחים כאן מחאה נמרצת כנגד ראש העיר משה ליאון שמאשר את הדבר הזה וגם כל חברי העירייה חובשי הכיפות בעלי הזקנים ולובשי הציציות".

   

  האזינו לדברים>>>

   

  הרב בן לולו מספר על אדם שהראה לו בכתובים, כי בתאריכים בהם התקיימו מצעדים מתועבים בעבר, נפטרו צדיקים באופן קבוע. אין ספק כי מצעדים אלו מורידים טומאה לעולם וקיומם בעיר הקודש והמקדש מעורר חלחלה בכל יהודי אשר רוח אלוקים מפעמת בו.

  מאזין בשם מנחם שבעבר עבד בסגל בית נשיא המדינה תיאר בשידור באריכות על אפיזודה מרגשת אליה נקלע באיטליה ושעליה סיפר לעובדים בבית הנשיא בכדי שיבינו על מעלת קדושת עיר הקודש ירושלים.

  המאזין סיפר כי בחנות עבודות יד באיטליה בה עובדות נזירות, התמקח על מחירה של מפה יקרה בשווי 5,000 דולר עם האחראית במקום, אם הנזירות. כששמעה שהוא מירושלים, פרצה בהתרגשות ולא האמינה. "אתה אדם קדוש, אתה מירושלים". בסופו של דבר שילם על המפה 122 דולר בלבד (!) עם הבטחה מצידו שהמפה תגיע לירושלים.

  "אתם מבינים מה זה ירושלים, אמרתי לסגל בית הנשיא. כולם השפילו מבט כשהבינו איך מי שכלל אינה יהודיה, בסוף העולם מתייחסת לירושלים כשפה מקיימים מצעדים מתועבים המשפילים את עיר הקודש".  3 תגובות

  מיין תגובות
  1. 3

   המצעד יביא אסון יש בורא עולם שלא מקבל הוראות מבשר ודם
   אבל הוא מתנגד מאוד…מאוד…והמזהיר והנזהר יבוא שלומם כנהר

  2. 1

   משה ליאון מאבד את ראשות העיר בדוק