דודי אמסלם: בחור ערבי מפגין נגדנו באוניברסיטה והמדינה מממנת

  איתי גדסי ויענקלה פרידמן No Comments on דודי אמסלם: בחור ערבי מפגין נגדנו באוניברסיטה והמדינה מממנת

  השר לשיתוף פעולה אזורי, דודי אמסלם במהדורת סוף השבוע: "חוק הגיוס היה בקווי היסוד של הממשלה, מי שזה לא התאים לו יכול היה לא להיכנס לממשלה". עוד ציין השר: "בחור חרדי צריך ללכת ללשכת גיוס. בחור ערבי אפילו לא מקבל צו. במקום זה הוא הולך לאוניברסיטה, מפגין עם דגלי אש"ף והמדינה מממנת אותו. בג"ץ דחה את העתירות שלי מסיבה אידיוטית"

  Minister Dudi Amsalem speaks during a plenum session at the assembly hall of the Knesset, the Israeli parliament in Jerusalem, March 6, 2024. Photo by Yonatan Sindel/Flash90 *** Local Caption *** הצבעה כנסת מליאה חוק דודי אמסלם דוד צילום: Yonatan Sindel/Flash90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  השר לשיתוף פעולה אזורי, דודי אמסלם, שוחח עם איתי גדסי ויענקלה פרידמן במהדורת סוף השבוע (חמישי) והתייחס לפרסום סרטון התצפיתניות שנחטפו בשמחת תורה: "אין שאלה שאנחנו צריכים להביא אותם כמה שיותר מהר. מה שמעניין את ערוצי התבהלה זה רק להפיל את הממשלה, אז אותם אני לא סופר. אנחנו צריכים לעקור את שורש הרע בעזה וגם להחזיר את החטופים". 

  אמסלם הוסיף: "אני אומר מהיום הראשון שלא אצביע בעד שום עסקה בחלקים כי אז חלק מהחטופים לא יחזרו אף פעם. יש כאלה שחושבים אחרת. זו מחלוקת לשם שמים".

  על חוק הגיוס הוא אמר: "גנץ הוא לא משגיח הכשרות שלנו. חוק הגיוס היה בקווי היסוד של הממשלה, מי שזה לא התאים לו יכול היה לא להיכנס לממשלה". עוד ציין השר: "בחור חרדי צריך ללכת ללשכת גיוס. בחור ערבי אפילו לא מקבל צו. במקום זה הוא הולך לאוניברסיטה, מפגין עם דגלי אש"ף והמדינה מממנת אותו. בג"ץ דחה את העתירות שלי מסיבה אידיוטית, של אי מיצוי הליכים. אני מבקש לאכוף את החוק הקיים".

  אמסלם התייחס לעתירות שהגיש בנושא: "בוודאי שאני לא מצפה מבג"ץ לכלום, אבל לפעמים אתה שם לצבועים מראה. אנחנו עובדים על דעת הקהל. אתה מנסה להראות כמה הצביעות והשקר עמוק אצל אותם שופטים".  0 תגובות